Випускникам коледжів і вищих професійних училищ

Шановні абітурієнти!

У 2012 році факультет інженерної механіки здійснює набір випускників коледжів і вищих професійних училищ:

 Для підготовки бакалаврів за напрямами:

Інженерна механіка
(спеціальність “Технологія машинобудування”, спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічних процесів”) – фахова співбесіда;

 Машинобудування
(спеціальність “Металорізальні верстати та системи” та “Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів”, спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічного обладнання”) – фахова співбесіда;

 Автомобільний транспорт
(спеціальність “Автомобілі та автомобільне господарство”)  –  фахова співбесіда. 

Рівні підготовки на факультеті інженерної механіки:
Бакалавр, Спеціаліст, Магістр

Набір проводиться на денну та заочну форми навчання

термін підготовки на базі підготовки молодший спеціаліст (комплекс):

денна форма навчання
бакалавр  – 2 роки 10 місяців
спеціаліст – 10 місяців, або магістр – 10 місяців

заочна форма навчання
бакалавр  – 2 роки 10 місяців
спеціаліст – 10 місяців, або магістр – 10 місяців

Навчальний процес
Навчальний процес на факультеті інженерної механіки передбачає можливість проходження військової підготовки і отримання диплому про другу вищу освіту з економічних напрямів.

Спеціальності:

Металорізальні верстати та системи (спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічного обладнання”)
Технологія машинобудування (спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічних процесів”)
Автомобілі та автомобільне господарство
Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів (спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічного обладнання”)

 Спеціальність “Металорізальні верстати та системи”
(спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічного обладнання”)
Випускники за цією спеціальністю можуть займати інженерно-технічні посади на підприємствах, конструкторських, науково-дослідницьких та навчальних установах, які працюють у напрямку конструювання та виготовлення металорізальних верстатів. Спеціальність акредитована за вищим IV рівнем. Тому випускники можуть отримати кваліфікацію інженера-механіка або магістра з інженерної механіки. В навчальному процесі при проектуванні металорізального обладнання,   різального   інструменту   і  деталей   машин студенти використовують програмне забезпечення: Аскон-Компас-3D, APM Winmachine, Solidworks, CosmosWorks, Delcam PowerMill. Створення на базі кафедри технології машинобудування і конструювання технічних систем ЖДТУ 9-го Навчального центру компанії Delcam PLC в Україні дає можливість використання студентами даної спеціальності найсучасніших програмних продуктів для 3D моделювання механообробки, підготовки високоефективних управляючих програм для верстатів з ЧПУ, систем контролю точності механічної обробки, промислового моделювання і дизайну.

 Спеціальність “Технологія машинобудування”
(спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічних процесів”).
Підготовка за спеціальності  „Технологія машинобудування”  ведеться в університеті найбільш тривалий час, більше 30 років. Випускники за цією спеціальністю можуть займати інженерно-технічні посади на підприємствах, конструкторських, науково-дослідницьких та навчальних установах, які працюють у напрямку виготовлення машин і механізмів. Спеціальність акредитована за вищим IV рівнем. Тому випускники можуть отримати кваліфікацію інженера-механіка або магістра з інженерної механіки. Обидві кваліфікації дозволяють займати інженерно-технічні посади, однак магістри з інженерної механіки мають першочергове право на викладацькі посади та наукові посади. Випускники вільно володіють системами автоматизованого проектування технологічних процесів з використанням пакетів Аскон-Компас, Компас-Автопроект, APM Winmachine, Solidworks, Delcam і ін.

Спеціальність “Автомобілі та автомобільне господарство”
Підготовка за спеціальності  „Автомобілі та автомобільне господарство”  ведеться в  університеті з 1995 року. Випускники за цією спеціальністю можуть займати інженерно-технічні посади на підприємствах, конструкторських, науково-дослідницьких та навчальних установах, які працюють у напрямку конструювання та експлуатації автомобільного транспорту.     Спеціальність акредитована за вищим IV рівнем. Тому випускники можуть отримати кваліфікацію інженера-механіка або магістра з автомобільного транспорту. Обидві кваліфікації дозволяють займати інженерно-технічні посади, магістри з автомобільного транспорту мають першочергове право на викладацькі та наукові посади.

Спеціальність “Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів”(спеціалізація “Комп’ютерне проектування технологічного обладнання”)
Житомир та Житомирська область на протязі майже трьох століть є одним з найпотужніших регіонів України, де сконцентровані скляні та фарфорові заводи. На сьогодні на території області діють 5 фарфорових заводів по випуску посуду та 1 завод технічного фарфору, 2 фаянсових заводи, 6 заводів по виробництву скла. Окрім цього на території області діє велика кількість підприємств по виробництву будівельних матеріалів. Всі ці підприємства достатньо активно працюють в сучасних умовах, але гостро відчувають нестачу кваліфікованих кадрів, в тому числі інженерів-механіків по обладнанню цих підприємств. Тому актуальним для потреб регіону у сучасних умовах стає підготовка спеціалістів із спеціальності „Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”. Студенти навчаються по напрямку „Машинобудування”, за яким університет готує спеціалістів більше 30 років. Випускник  цієї спеціальності по закінченню зможе працювати на інженерно-технічних посадах на підприємствах скляної, фарфоро-фаянсової промисловості володіє системами автоматизованого проектування технологічних процесів хімічних, будівельних виробництв з використанням програмного забезпечення від компаній: АСКОН (Компас, Компас-Автопроект), Solidworks corp. (Solidworks office, Cosmosworks), Delcam (PowerShape, PowerMill, ArtCAM) та інших.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Декан факультету

Олексій Андрійович Громовий

Олексій Андрійович Громовий

кандидат технічних наук, доцент

Календар

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031